Logo Loading

Dostawa

D

Dostawa

Spokojnie, nie musisz czynić zawiłych kalkulacji i wybierać alternatywnych metod płatności. Cena fotela, którą widzisz w koszyku jest tą finalną, wliczając również koszty dostawy na terenie Polski. Czy wypatrywanie kuriera z miejsca nie stało się przyjemniejsze?

G

Gwarancja

Jesteśmy pewni, że niezależnie od wybranego przez Ciebie fotela – każdy zniesie trudy i wyzwania niezależnie od okoliczności. Dlatego też każdy objęty jest 2-letnią gwarancją, abyś w spokoju cieszył się się rozgrywką. Nawet tą najbardziej wymagającą!

Z

Zwrot

Zdajemy sobie sprawę, że upatrzony model nie współgra z całością, wysokością biurka czy Twoją. Stąd też Twoje prawo do zwrotu, które obowiązuje przez okrągłe 365 dni! Masz dokładnie rok na rozmyślenie się – o ile rzecz jasna produkt jest
nieużywany.

Wysyłamy ekspresowo

Informacje o dostawie

Zamówiony przez Ciebie towar ZAWSZE wysyłamy w ciągu 1-2 dni roboczych. 99% zamówień dostarczamy w przeciągu 24h.

Wszystkie zamówienia zrealizowane do godziny 14:30 od poniedziałku do piątku dni roboczych – wysyłane są tego samego dnia. W takim przypadku Twoje zamówienie zostanie dostarczone w kolejny dzień roboczy! Wystarczy, że wybierzesz produkt, ustalisz szczegóły realizacji zamówienia, w tym ustalisz sposób dostawy.

Cenimy najwyższą jakość. Dlatego pracujemy z najlepszymi. Twoją dobrze zabezpieczoną paczkę dostarczy kurier DPD. Płacąc z góry– wysyłkę na terenie Polski otrzymujesz GRATIS! Przesyłki pobraniowe – czyli takie, które opłacasz w momencie odebrania paczki od kuriera – to koszt 12,30zł. Wszystkie przesyłki są ubezpieczone.

 

Na dzień dzisiejszy oferujemy wysyłkę na terenie Polski. Drogę transportu każdej paczki możesz śledzić w Internecie, a o jej statusie poinformujemy Cie drogą elektroniczną (mailem lub SMS-em). Zainteresowanych dostawą poza granice Polski – prosimy o kontakt w celu ustalenia kosztów dostawy.
Jeżeli masz jakieś pytania, koniecznie napisz do nas (adres mailowy). Nasi konsultanci odpowiedzą na nie w jak najszybszym terminie.

All Category